Aldatıldığı iddia edilmişti! Barbara Palvin’den cevap niteliğinde paylaşım

Dünyaca ünlü Victoria’s Secret modeli Barbara Palvin, geçtiğimiz sene temmuz ayında uzun yıllardır aşk yaşadığı Dylan Sprouse ile nikah masasına oturmuştu.

Ünlü çift, Palvin’in memleketi olan Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de küçük bir köyde düzenlenen törenle hayatlarını birleştirmişti.

‘İHANET’ İDDİASI GÜNDEMİ SALLADI

2018 yılından beri birlikte olan çift hakkında magazin gündemine bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı. Söylentilere göre Sprouse, tüm dünyanın beğenerek takip ettiği Palvin’i aldattı.

TikTok’ta başlayan dedikodulara göre; geçen hafta sona eren Cannes Film Festivali’ne katılan 31 yaşındaki Dylan, 17 yaşındaki bir sosyal medya fenomeniyle ilişki yaşadı.

‘SPROUSE’ SOYADINI KALDIRDI

Palvin’in düğünün ardından sosyal medya hesabına eklediği ‘Sprouse’ soyadını kaldırması ihanet söylentilerini güçlendirmişti. Fakat Palvin, sosyal medyada yaptığı son paylaşımla kafaları karıştırdı.

İDDİALARI YALANLADI

Barbara Palvin, 20 milyon 400 bin takipçisinin olduğu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, haklarında çıkan iddiaları kabul etmediğini gösterdi. Ünlü isim, eşi Dylan Sprouse ile ABD’nin Speedway kentinde bulunan Indianapolis Motor Speedway’e katıldı.

Palvin, yarış pistinde spor bir otomobilin üzerinde arkaları dönük şekilde çekilmiş fotoğrafı takipçileriyle paylaşarak iddiaları yalanladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir