Pınar Altuğ sessiz kalamadı! ‘Mezarda ne yapacaksınız?’ diyen takipçisine sinirlendi

1994 yılında Miss Turkey yarışmasında birincilik elde eden, fenomen dizi ‘Çocuklar Duymasın’daki ‘Meltem’ karakteriyle yıldızı parlayan Pınar Altuğ (49), kendisinden dokuz yaş küçük meslektaşı Yağmur Atacan ile 2008 yılında hayatını birleştirmişti.

Oyuncu çift, 2009’da Su adını verdikleri kızlarının dünyaya gelmesiyle ilk kez anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

 

30 BİN TL’LİK AYAKKABI

Ünlü oyuncu geçtiğimi günlerde katıldığı bir davette giydiği ayakkabılarla gündem olmuştu. Altuğ, davete kızıyla birlikte aynı ayakkabıları giyerek geldi. Güzel isim ve kızı Su’nun giydiği Alman markası ayakkabının fiyatının 30 bin TL olduğu öğrenildi. Oldukça eski bir görünüme sahip olan ayakkabının fiyatı dudak uçuklattı.

İLGİNÇ YORUMLAR GELDİ

Ünlü oyuncu son olarak bir etkinliğe katıldı. Çekilen pozlarını sosyal medya hesabında yayınlayan Pınar Altuğ’a ilginç yorumlar yapıldı.

Ünlü isme: “Sizin gibi insanlar gerçeği duymaktan o kadar çok korkuyor ki mezarda ne yapacaksınız acaba çok merak ediyorum bu açıklığınızla ve bu yaşta.” şeklinde bir yorum geldi.

“ÜZMEYİN KENDİNİZİ”

Ünlü oyuncu, kendisine bu yorumu yazan takipçisine “Benim ne olacağım neden sizi bu kadar meraklandırıyor? Hepimiz kendimizden sorumluyuz değil mi? Üzmeyin kendinizi.” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir