Zeynep Bastık yeni aşkı Serkay Tütüncü ile partide görüntülendi

Zaman içerisindeki değişimiyle sık sık dillere düşen Zeynep Bastık seslendirdiği şarkıların yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor. Son olarak Zeynep Bastık’ın Serkay Tütüncü ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Şimdi ise ikilinin birlikteliği belgelendi.

Ünlüler dünyasında son dönemin en popüler isimlerinden şarkıcı Zeynep Bastık, İstanbul’u terk edip İzmir’e taşındığına dair iddialara geçtiğimiz aylarda yanıt vermişti.

“İzmir’de yaşamaya başladığın doğru mu?” sorusuna “Doğru değil. İstanbul’dayım çoğunlukla. Tüm boşluklarda Urla’ya kaçmaya çalışıyorum ama. Yoğun bir deprem korkusu yaşadığım için daha çok tetiklenip kaçmaya çalışıyorum artık” yanıtını vermişti.

Verdiği konserle büyük beğeni toplayan Zeynep Bastık sahne kıyafetleri ve dansıyla da gündeme geliyor. Özel hayatıyla da sık sık adından söz ettiren genç şarkıcı bir süre önce Ali Can Ayyıldız’la ayrılmıştı.

Magazin D’nin özel haberine göre, ünlü popçu Zeynep Bastık ve yakışıklı oyuncu Serkay Tütüncü aşk yaşamaya başladığı iddia edilmişti. Çiftin “Chaplin” adlı oyunda gayet samimi bir şekilde görüntülendiği gelen bilgiler arasındaydı.

Zeynep Bastık ve Serkay Tütüncü aşkı şimdi ise belgelendi. İkili Kenan Doğulu’nun doğum gününde birlikte görüntülendi. Partiye katılanların iddiasına göre ikili gecenin ilerleyen saatlerinde ise dudak dudağa yakınlaştı.

Zeynep Bastık; “İlişkiler başlar ve biter. Keyfimiz yerinde olur. Böyle şeyler hayatta olabilir. Bitmemesini temenni ederiz ama bitebilir. İyiyiz, çok iyiyiz, tatlıyız, hiç bir sorun yok. Mutluluklar diliyorum herkese” sözleriyle gündem olmuştu.

Bastık daha sonra sosyal medya hesabından paylaşım yaparak “Ben bayağı sallandım. Ağlamaktan krizi girdim, bu korku gerçekten saçma bir hal aldı bende” dedi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir